A-List Girl Christmas Nails

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.4 MB
  • Version 1.3.3
  • Dil İngilizce
  • Firma GoldenGodGames
A-List Girl Christmas Nails oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınızın yani yıl temalı mükemmel tırnak tasarımları yapmasını aynı zamanda da çok eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabi

A-List Girl Christmas Nails oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınızın yani yıl temalı mükemmel tırnak tasarımları yapmasını aynı zamanda da çok eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kızlarınız tırnak tasarımları yapmayı seviyor mu? Peki sizce bu küçük yaşta kendi tırnaklarına oje sürmesi doğru mu? Çocuk doktorları bunun kesinlikle çok sakıncalı olduğunu onun tırnaklarına çok zararlı olabileceğini, çocuk gelişim uzmanları da onların kişisel gelişim sürecinde bu tarz süslenmelerinin gelecekte abartılı sonuçlar doğurabileceğini söylemektedir. Ancak onların bu hevesini kursaklarında bırakmak zorunda değilsiniz.

Süslü kızlara özel olarak geliştirilmiş olan A-List Girl Christmas Nails oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek kızlarınızın mükemmel tırnak tasarımları yapmasını ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik yaklaşan yeni yıl temalı tırnak tasarımları. Kızlarınızın çok hoşuna gidecek olan bu mükemmel oyun Android veri tabanlı cihazlarınız için tamamen ücretsizdir.

A-List Girl Christmas Nails indir